Reference

Ke koučinku s Martinou jsem se dostala po náročném životním období. Měla jsem za sebou už pár sezení u psychologa, ale nepociťovala jsem výraznou změnu k lepšímu. Přišlo mi, že se motám v kruhu. Pocity frustrace, strachu, bezmoci, lítost, sebekritika … to byl můj denní chleba. Když se mě Martina na prvním setkání zeptala, jak se cítím, poznala jsem, že ji to upřímně zajímá. Jako kdyby ve mně prolomila nějakou hráz, divila jsem se, co všechno jsem měla potřebu dostat ze sebe ven. S velkou empatií a citem mi pokládala otázky, které mi pomohly zvědomit a pojmenovat jednotlivá témata, na kterých jsme pak pracovaly. Nesmírně si cením toho, jakým způsobem otevřela moji mysl, abych viděla a chápala širší souvislosti. Díky technikám, které neumím pojmenovat, jsem si zmírnila strachy i stresy ze situací z minulosti, které mě negativně ovlivňovaly, a také si rozlouskla několik problémů, nad kterými jsem si do té doby marně lámala hlavu. Teď už vím, že jsem fungovala v roli oběti, a Martina mi umožnila začít nad svým životem přemýšlet jinak. Ukázala mi, že jsem silnější, než jsem si myslela a že základem hezkého života je hezký vztah k sobě samé. Neumím asi dost vhodně vyjádřit, jak moc jsem jí za tohle vděčná. Marti, děkuji ti!

Monika Soukupová

Ženský prožitkový a seberozvojový víkend Pobyt na chatě určený pro ženy byl mojí první zkušeností a děkuji za ni. Byl to čas, který jsem věnovala sobě a za doprovodu Marti a Andrey, které akci uspořádaly a koordinovaly, byl tento čas navíc láskyplně doplněn jejich programem. Na ten si vzpomenu vždy když ztrácím svou životní rovnováhu a pomáhá to 🙂

Marcela Krzyžanková

Workshop Toulky po krajině lidské mysli (festival Letem světem)

Martina mne neskutečně oslovila. To, jakým způsobem mluvila o lidské mysli. I když jsem již něco z toho znal, mluvila tak jistě, naprosto autenticky … z duše. Teď akorát dokončuji další z kurzů RE-START muže, takže kolik bylo v rámci těch pár hodin uvědomění, je až nepředstavitelné. Techniky, které Martina použila, zafungovaly bezprostředně a zřetelně, přímo na místě, v praxi. Jsem moc rád, že jsem mohl být součástí tak inspirativního a motivačního programu.

David Jirka